""

Хюг Мінгареллі: уявлення про Україну на Заході відрізняються від реальності

«Є великий розрив між реальним станом речей в Україні та їх відображенням і сприйняттям на Заході», – заявив глава представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі під час обговорення «Чому Україна всім подобається, але говорять про неї погане», організованого агентством стратегічних комунікацій TRUMAN Agency.

«Частково це пов’язано з надзвичайно ефективною дезінформаційною кампанією Росії. Але лише частково. Значною мірою, причина криється у нездатності українських можновладців належним чином прокомунікувати стан країни і природу її населення для іноземної аудиторії», – вважає пан Посол.

Глава Делегації ЄС зауважив, що Україна має великий потенціал, адже є найбільшою країною Європи з ринком у понад 40 мільйонів споживачів. Та весь цей потенціал і активи держави повноцінно не використовуються.

«На мою думку, на заваді цьому стоять дві основних проблеми. Перша – у вас є великий сусід, що не погоджується із процесом декомунізації, деколонізації, і намагається дестабілізувати ситуацію в Україні. Друга проблема – верховенство права в Україні знаходиться на значно нижчому рівні, ніж у більшості європейських країн», ­– пояснив Хюг Мінгареллі.

Про успіхи України та потребу вголос заявляти про них також говорили перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова, інвестор і екс-міністр економіки України Айварас Абромавічус та інші гості TRUMAN Agency.

Share