STEM is FEM

TRUMAN Agency стає партнером освітнього проекту STEM is FEM

STEM is FEM – проект про жіночу силу і підтримку. Про рівні можливості обирати свій кар’єрний шлях. Про відсутність «жіночих» і «чоловічих» професій. Про руйнування гендерних стереотипів.

Учасниці STEM is FEM - дівчатка-підлітки з усієї України, що отримують свої місця в проекті за підсумками конкурсного відбору. Освітня програма розбита на навчальні модулі, кожен з яких закриває якийсь напрям із STEM-спеціальностей. Протягом модулю з дівчатами працюють галузеві спеціалісти, що роблять креативний та творчий ввід у спеціальність. Лекції, екскурсії, тестове завдання наприкінці модулю – нудьгувати ніколи. Переможницям – цінні призи, усім учасницям – знання, подарунки та мішок найкращих вражень. 

Та чи не найцінніше – це зустрічі дівчат з мотиваційними спікерками, які своїм прикладом надихають бути сміливими в реалізації найсміливіших амбіцій. Жінки, що вже досягли неабияких висот в дипломатичній кар’єрі, державному управлінні, бізнесі радо приходять на проект поділитися своїми особистими історіями та досвідом.

«Я – фемініст» - часто каже засновник TRUMAN Agency Іван Ванєєв. І сумніватися в цьому приводів не дає: в команді TRUMAN Agency стільки талановитих молодих жінок, які в кризовій ситуації заткнуть за пояс найпретензійнішого опонента. 

Не всі з нас мають STEM-освіту. Але кожна з нас була дівчинкою, яка сумнівалася, боялася, старалася, рівнялася і долала. Тож ідеї, які просуває STEM is FEM, нам дуже близькі, і ми радо стаємо партнером проекту, щоб допомогти організаторам зробити ще більше добрих справ.

Разом з нами у проекті Представництво ООН в Україні, UN Women, UNICEF, Посольства США та Фінляндії та ще багато чудових людей та організацій, прихильних до теми рівності.

Раді стати частиною прекрасної ініціативи!

Share