TRUMAN Agency долучилось до благодійного аукціону Hearts Charity Evening

TRUMAN Agency долучилось до благодійного аукціону

Зібрати п’ять мільйонів гривень на потреби дітей з вадами серця вирішили організатори благодійного аукціону Hearts Charity Evening #4, що пройшов 25 листопада у готелі Intercontinental. Зібраних коштів вистачить на закупівлю півсотні імплантів-оклюдерів для проведення операцій без шрамів та болю для малюків та підлітків. Ініціатива реалізується в Україні четвертий рік поспіль, цього разу до неї доєдналося TRUMAN Agency.

Учасники благодійного аукціону мали можливість придбати картини, вишиванки, 3D-конструктори та інші унікальні речі. Протягом вечора Hearts Charity Evening-2019 вдалося зібрати три з половиною мільйони гривень, й кошти продовжують надходити. Враховуючи, що вартість одного імпланта-оклюдера близько 100 тисяч гривень, організатори розраховують допомогти щонайменше 50 дітям.

«Наше агентство долучилося до ініціативи, націленої на порятунок дітей з вадами серця, адже ми розуміємо, що немає нічого ціннішого за життя. Сподіваємось, згодом ця програма лікування стане доступною більшій кількості родин, а поки – не можемо стояти осторонь», – зазначила Тетяна Гайдук, керівник аналітичного відділу TRUMAN Agency.

Вона також додала, що було приємно провести вечір у колі однодумців, адже на благодійному аукціоні зібралось багато небайдужих митців, бізнесменів та громадських активістів.

Нагадаємо, приблизно 800 дітей щороку потребують операцій на серці. Використання імплантів-оклюдерів дає можливість провести лікування майже безболісно, операція триває близько півгодини, й пацієнт не потребує довготривалої реабілітації – повертається додому вже за день. Згодом – веде нормальне повноцінне життя.

За роки проведення аукціону Hearts Charity Evening в Україні до проблеми лікування дітей з вадами серця вдалося не тільки привернути увагу благодійників, а й ініціювати зміни на державному рівні – у 2019 році оклюдери вперше було закуплено бюджетним коштом.

Share